راهنمای خرید کیف لپ تاپ چرم

اگر شما هر روز لپ‌تاپ خودتان را حمل می‌کنید، باید کیف مناسبی انتخاب کنید تا به کمر و شانه‌تان فشاری وارد نشود، در این مقاله درباره راهنمای خرید کیف لپ‌تاپ چرم صحبت می‌کنیم.

کیف لپ‌تاپ فقط یک کیف بر اساس مد روز نیست. کیف لپ تاپ شاید جزو خریدهای مهم هر کسی باشد، کیفی که باید فضایی راحت و ایمن را برای ارزشمندترین دارایی‌های شما فراهم کند.

اولین نکته، کیف شما باید از لپ تاپ شما در برابر تکان خوردن و سایر حوادث ناگوار که ممکن است اتفاق بیفتد محافظت کند. همچنین لازم است بتوانید به سرعت چیزهایی را که نیاز دارید را از داخل آن بردارید، اما وسایلتان نباید آنقدر در دسترس باشند که کسی که پشت سر شما در یک فرودگاه شلوغ ایستاده بتواند به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشد.

برای خرید کیف لپ‌تاپ نیازهای خود را تعیین کنید

هنگام تصمیم گیری در مورد کیف لپ تاپ جدید، به شرایط استفاده از لپ تاپ خود فکر کنید. زیاد سفر می‌کنید یا اغلب در هوای بد بیرون هستید یا فقط به دنبال حمل لوازم مورد نیاز (شارژر، سیم و...) هستید یا باید تمام وسایل خودتان را به همراه داشته باشید.

مهمترین نکته، اندازه لپ تاپ است، هر سه بعد لپ تاپ خود را اندازه بگیرید و حدود یک اینچ از دو طرف و قسمت بالایی آن فاصله بگذارید. اگر کیف شما بیش از حد بزرگ باشد، لپ‌تاپ شما در اطراف تکان خواهد خورد و اگر خیلی کوچک باشد، به سختی می توانید آن را داخل و خارج کنید.

یک کیف لپ تاپ خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

در حالی که انواع مختلفی از کیف‌های لپ‌تاپ وجود دارد، چندین ویژگی کلیدی وجود دارد که باید به دنبال آن‌ها باشید. کیف لپ تاپ باید در برابر آب و هوا مقاوم و سبک باشد.

برای جلوگیری از آسیب دیدن لپ‌تاپ، کیف شما باید از سه طرف بسته باشد. زیپ‌ها و گیره‌ها باید محکم باشد و به راحتی توسط دزدان احتمالی باز نشود.

کیف لپ تاپ چرم

چرا از کیف لپ تاپ چرم استفاده کنیم؟

در حالی که کیف‌های لپ تاپ زیادی برای انتخاب وجود دارد، سعی کنین یک کیف لپ تاپ چرمی تهیه کنید. کیف‌های لپ‌ تاپ چرمی سبکی، عملکرد و دوام را با هم ترکیب می‌کند تا بهترین کیفیت را به شما بدهند. طیف وسیعی از کیف‌های لپ‌تاپ چرمی وجود دارد که همگی در سبک‌های مختلفی برای پاسخگویی به نیاز شما موجود هستند.

در مقایسه با سایر انواع کیف لپ تاپ چرمی، آن‌هایی که از چرم طبیعی ساخته شده‌اند نیازی به نگهداری زیاد ندارند. آن‌ها معمولا به زیبایی کهنه و ظاهری قدیمی به خود می‌گیرند. با این حال، همه آن‌ها می‌توانند از نکات ساده نگهداری کیف چرمی که شامل تمیز کردن با صابون، آب و نرم کننده مخصوص چرم بهره‌مند شوند.

انواع کیف‌های لپ تاپ

انواع مختلفی از کیف لپ تاپ وجود دارد. انتخاب شما به نحوه استفاده از کیف و آنچه از نظر زیبایی شناختی برای شما خوشایند است بستگی دارد:

کیف‌های دستی لپ تاپ چرم: این نوع کیف‌ها معمولا کیف‌هایی هستند که لپ تاپ را از بالا در آن قرار می‌دهید، این‌ کیف‌ها دسترسی آسان به رایانه شما را فراهم می‌کنند و معمولاً این کیف‌ها تعدادی جیب در قسمت بیرونی نیز دارند.

کوله‌پشتی لپ تاپ چرم: اگر زیاد سفر می‌کنید یا می‌خواهید وزن لپ تاپ خود را روی هر دو شانه پخش کنید، یک کیف به سبک کوله‌پشتی ممکنه بهترین گزینه برای شما باشد. یک مزیت در انتخاب کوله پشتی وجود دارد، این که کسی نمی‌داند شما یک کامپیوتر گران قیمت روی دوش خود دارید.

کیف‌های اداری چرم: این کیف‌ها دقیقاً همانطور که تصور می‌کنید مانند یک کیف اداری و حرفه‌ای ظاهر می‌شوند. آن‌ها فضای ذخیره‌سازی کافی برای لوازم جانبی به شما ارائه می‌دهند و ممکن است دارای ویژگی‌های خاصی مانند جیب‌های تلفن همراه باشد.

کیف‌های لپ تاپ رو دوشی چرم: یکی دیگر از انتخاب‌های خوب زمانی که مدام با دوچرخه در حال حرکت هستید، این کیف‌ها یک انتخاب معمولی و شیک‌ هستند. با یک بند که روی شانه و روی سینه قرار می‌گیرند، وزن لپ تاپ شما روی یک شانه متمرکز نمی شود و دستان شما آزاد‌ هستند تا به شما کمک کنند تا در مسیر به راحتی قدم بردارید یا دوچرخه سواری کنید.

کاورهای لپ‌تاپ: در واقع کیف‌های نازکی اند که ممکن است بند داشته یا نداشته باشند. آن‌ها به تنهایی از محافظت کافی برخوردار نیستند، اما اغلب همراه با یک کیف لپ تاپ برای اطمینان در هنگام سفر استفاده می‌شوند.