درباره ما

About
 

داستان برند

سال‌ها دل طلب جام جم از ما می‌کرد/وان چه خود داشت ز بیگانه تمنا می‌کرد

همه چیز از یک سفر آغاز شد. اواسط سال 75 بود که در جریان یک سفر کاری عازم شهر تاریخی همدان بودیم.

از هوای دل‌پذیر جاده‌ لذت می‌بردیم و زیبایی منحصربه‌فرد طبیعت غرب کشور چشم‌هایمان را می‌نواخت. آمده بودیم خوب ببینیم، فرصت‌های تازه بسازیم و تغییر ایجاد کنیم. مقصد ما یک کارگاه کوچک چرم‌سازی بود که مدت‌ها زندگی در آن جریان نداشت. مقصدی که خود به نقطه عطف و آغاز ما و خاطره‌ای که تا امروز در حال روایت و ساختنش هستیم تبدیل شد.

برای ما که دغدغه‌مان اثرآفرینی است سفرها همیشه تغییرسازند، بنابراین تمام توان خود را به کار گرفتیم تا بر کالبد بی‌جان آن کارگاه چرم‌سازی روحی تازه بدمیم. تاریخ را ورق زدیم و از پیشینه قوی کشورمان در تولید چرم به شگفت آمدیم.

زمانی که دانستیم مرغوب‌ترین چرم گوسفندی جهان در سرزمین‌مان ایران تولید و بخش بزرگی از مواد اولیه آن به خارج از کشور صادر می‌شود، بر آن شدیم، طرحی نو در اندازیم. نگرش مخاطب ایرانی نیز بخش دیگری از چالش ما بود، مخاطبی که تا آن زمان برای یافتن محصولات چرمی باکیفیت گرد جهان می‌گشت، در حالی که جام‌جم در خانه بود.

هدف ما این شدکه ایران را در تولید محصولات چرمی، سرآمد و مردم ایران را در استفاده از این محصولات سربلند کنیم. آن کارگاه کوچک چرم‌سازی الهام‌بخش ما برای بنای کارخانه‌مان در شهر مشهد شد و امروز به اتفاق سرمایه انسانی کارآمد و مخاطبان وفادار؛ توانسته‌ایم به برندی که در تمام ایران شناخته شده ‌است و اندیشه حضور در بازارهای جهانی را در سر می‌پروراند تبدیل شویم . آری، به اتفاق، جهان می‌توان گرفت!

حالا ذائقه مخاطب ایرانی تغییر کرده و ارزش کالای چرمی تولید داخل درک شده است، ما موفق شدیم فروشگاه‌های بیشتری را در گستره ی بزرگی از کشورمان ایران تاسیس کنیم. فروشگاه‌هایی که نه تنها محل ارائه محصولات ما بلکه خود بخشی از خاطرات هر شهرند. رسیدن به این اهداف بدون‌شک نیازمند قدردانی از جامعه‌ای است که در بستر آن رشد کردیم و در قلب آن جای گرفتیم.

به این سپاس مدرسه ساختیم تا انسان‌های بیشتری از لذت آموختن بهره‌مند شوند، در کنار توان‌یابان ایستادیم تا آینده این سرزمین را با آن‌ها بسازیم و دست‌به‌دست هم دادیم تا برای آرامش همکاران‌مان سقفی بنا کنیم.

ما خواسته های نو را در ذهن مخاطب مان می‌جوئیم و در جایگاه یک برند نوآور و پوینده هم‌پای تغییر در رفتار و سلیقه آن‌ها به پیش می‌تازیم.

داستان ما داستان همه افرادی است که چرم مشهد در خاطرات‌شان جاری است. ما با هویت آن‌ها درآمیخته‌ایم و در لحظه‌هایشان حضور داریم. گاهی آن احساس زییایی هستیم که با هدیه‌دادن به یک عزیز ساخته می‌شود و گاه گرمابخش یک صبح سرد پائیزی پیش از سفر. ما یادآور لحظه‌های سخت و شیرین زندگی یا حس بی‌قراری قبل از یک دیدار عاشقانه هستیم.

ما خاطره‌سازیم و این ساختن نقطه پایانی ندارد چرا که امروز برای ما تنها آغاز ماجراست.

ماموریت برند

ما در چرم مشهد، هر صبح کارمان را با تولید و ارائه محصولاتی آغاز می‌کنیم که هم‌چون خاطره‌ای ماندگار در ذهن مخاطبانمان بدرخشند.

ما می‌خواهیم در قلب و حافظه مصرف‌کنندگان‌مان از داشتن محصول چرم ایرانی حس افتخار ایجاد کنیم و با پویندگی و نوآوری در این مسیر به پیش می‌تازیم.

تعداد شعب

سال تجربه

مساحت کارخانه

تعداد پرسنل

از جمله افتخارات چرم مشهد
  • لوح تقدیر برترین پوشاک
  • افتخارات
  • افتخارات
  • برند محبوب
  • برند محبوب
  • برند محبوب
  • اخذ گواهینامه سیستم یکپارچه مدیریت
  • گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده

واحد تولید و طراحی

شرکت چرم مشهد بزرگترین تولید کننده چرم با ظرفیت سالانه بیش از یک میلیون قطعه انواع کالای چرمی، البسه، دستکش، کیف (اداری، دوشی، پول و ...) کمربند و سایر محصولات چرمی در کشور است که کلیه فرآیندهای تولید از چرمسازی تا محصول نهایی و کنترل کیفی را در محل کارخانه متمرکز نموده و محصولات تولیدی را به طور مستمر و به صورت مستقیم به بازار مصرف عرضه می نماید تا امکان نظارت پیوسته متخصصان جهت تولید محصولی با استانداردهای بالا را فراهم می آورد.

واحد فروش

شرکت چرم مشهد با بیش از 65 فروشگاه در داخل کشور و پایگاه فروش اینترنتی در تلاش است محصولات با کیفیت را در دسترس همه افراد خوش پوش و هنردوست قرار دهد. این شرکت در طول فعالیت خود مفتخر به دریافت گواهینامه ها و لوح های تقدیر متعددی به عنوان واحد صنعتی نمونه ملی و ... و همچنین اخذ گواهی نامه مدیریت یکپارچه (IMS) شده است.

خدمات پس از فروش

شرکت چرم مشهد به عنوان تولید کننده سرآمد صنایع چرمی، رابطه صمیمی با مشتریان خود دارد و برای پایداری این رابطه دوستانه مزایای متفاوتی برای آنها در نظر می گیرد و خدمات خود را با افتخاربه هموطنان و مصرف کنندگان کالاهای تولیدی خود عرضه می نماید.

دیگر اعضای گروه صنعتی مشهد